Monika Železná - Pátek třináctého - Scéna v krabici

Olej na plátně, 75x60 cm. Signováno vzadu Monika Železná 2020. Nerámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: Malířka, narozena na Slovensku, žije od r. 1998 v Klánovicích u Prahy. Vystudovala nejprve obor bankovnictví a finance, umělecká studia absolvovala na Art & Design Institute v Praze v ateliéru malby R. Franty a v ateliéru grafiky J. Lindovského a M. Velíška. Věnuje se figurální malbě a přírodním tématům. V současné době pracuje na cyklu maleb z tenisového prostředí.

116773. Pátek třináctého - Scéna v krabici
Dražba ukončena:12.06.2024 20:03:37
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč