Molly Procházková - Reisingerová - Dáma se psem

Olej na plátně, 115x151 cm, signováno vlevo dole Moli Procházková, rám.

1888, Praha
Učila se u malířky Hermíny Loukotové a malíře Z. Rudla. Malířka interiérů a portrétů.

4257. Dáma se psem
Dražba ukončena:31.03.2016 21:31:14
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč