Míšeň - Šálek s podšálkem

Porcelán, výška: 7 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

53819. Šálek s podšálkem
Dražba ukončena:09.12.2020 21:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč