Míšeň - Šálek s podšálkem

Porcelán, průměr talířku 12 cm, výška šálku 5 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

86960. Šálek s podšálkem
Dražba ukončena:07.12.2022 20:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč