Míšeň

64211. Dekorativní talíř

popis: Porcelán, průměr 30 cm. Značeno vespod Míšeň.

Pozn.. Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 15.09.2021 20:24:03

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč