Míšeň - Dekorativní talíř

Porcelán, průměr 30 cm. Značeno vespod Míšeň.

Pozn.. Mírně poškozeno.

64211. Dekorativní talíř
Dražba ukončena:15.09.2021 20:24:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč