Míša Pyskatý - Odpočinek v trávě

Detail položky

Detail položky

Pastel, 30x28 cm. Signováno vlevo dole Míša Pyskatý 30. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

 

o autorovi: 1898 - ?
Malíř, keramik, pedagog. Studoval na UMPRUM v Praze u J. Beneše, pokračoval na odborné keramické škole v Bechyni. Byl krajinářem, náměty hledal v Beskydech, maloval i zátiší. Navrhoval plakáty, zabýval se grafickým designem. Pracoval rovněž s keramikou (první výstava r. 1920 v Bratislavě). Byl členem Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců v Ostravě.

vydraženo
72157. Odpočinek v trávě
Dražba ukončena:16.01.2022 20:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
500 Kč 16.01.2022 15:46:54 2282