Miroslava Kocmanová - Perná - Domky ve stráni

Olej na plátně, 50x60 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodila se v Šumperku roku 1932. Studovala AVU u prof. Holého a Součka. Účastnila se mnoha výstav.

8964. Domky ve stráni
Dražba ukončena:30.03.2017 20:19:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 30.03.2017 20:14:15 940
500 Kč 30.03.2017 20:09:06 2430