Olej na plátně, 50x60 cm, nesignováno, rám. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodila se v Šumperku roku 1932. Studovala AVU u prof. Holého a Součka. Účastnila se mnoha výstav.