Miroslava Benešová - U Tisy

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole M. Benešová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1912 – 1991
Ilustrátorka, malířka. Studovala na ČVUT v Praze u profesorů Boudy a Blažíčka. Věnovala se ilustrátorství.

106022. U Tisy
Dražba ukončena:26.11.2023 20:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč