Kombinovaná technika, 45x70 cm. Signováno vpravo dole M. Benešová. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 75 cm
o autorovi: 1912 – 1991
Ilustrátorka, malířka. Studovala na ČVUT v Praze u profesorů Boudy a Blažíčka. Věnovala se ilustrátorství.