Olej na plátně fixovaném na překližce, 46x45 cm. Signováno vpravo dole Mira. Rámováno.
Nejdelší strana: 59 cm
o autorovi: 1912 – 1991 Ilustrátorka, malířka. Studovala na ČVUT v Praze u profesorů Boudy a Blažíčka. Věnovala se ilustrátorství.