Miroslav Šnajdr

60673. Zátiší malby

popis: Olej na plátně nalepeném na desce, 40x44 cm. Signováno vpravo nahoře M. Šnajdr 83. Olištováno.

o autorovi: 1938
Narodil se v obci Tovéř v Olomouckém kraji. Samostatné výstavní činnosti se věnuje od roku 1967. Kolektivních výstav se zúčastňuje od roku 1965. Ty proběhly mimo Českou a Slovenskou republiku např. v Německu, Polsku, Francii, Španělsku, Rumunsku, Švýcarsku, Holandsku, Kanadě či USA. Jeho práce je vedle řady domácích i zahraničních soukromých sbírek zastoupena ve sbírkách Národní galerie v Praze, Alšovy jihočeské galerie v Hluboké nad Vltavou či Galerie Benedikta Rejta v Lounech. Byl členem SOV, skupiny Ohnisko (1963-65), ČFVU či SČVU.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 6 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč