Miroslav Pošvic - Tvary

Litografie, 3/10, 43x54 cm. Signováno vpravo dole tužkou Miroslav Pošvic 96. Volný list.

o autorovi: 1959
Malíř, grafik. Studoval na Střední grafické škole v Praze, od r. 1988 ve svobodném povolání. Zprvu navazoval na tradici grotesky v českém výtvarném umění, později se u něj objevují lyričtější prvky – nefigurální kompozice v jemně odstíněných náznacích. Okrajově se zabývá i sochařskou tvorbou, pracuje v pískovci.

76663. Tvary
Dražba ukončena:12.05.2022 21:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.04.2022 22:06:18 1101