Miroslav Pošvic - Tvary

Litografie, 11/50, 50x65 cm. Signováno vpravo dole tužkou Miroslav Pošvic 94. Rám, sklo.

o autorovi: 1959
Malíř, grafik. Studoval na Střední grafické škole v Praze, od r. 1988 ve svobodném povolání. Zprvu navazoval na tradici grotesky v českém výtvarném umění, později se u něj objevují lyričtější prvky – nefigurální kompozice v jemně odstíněných náznacích. Okrajově se zabývá i sochařskou tvorbou, pracuje v pískovci.

60271. Tvary
Dražba ukončena:16.06.2021 19:53:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč