Miroslav Pošvic

60271. Tvary

popis: Litografie, 11/50, 50x65 cm. Signováno vpravo dole tužkou Miroslav Pošvic 94. Rám, sklo.

dražba ukončena: 16.06.2021 19:53:08

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč