Miroslav Pokluda - Samota u lesa

Olej na kartonu, 45x79 cm. Signováno vpravo dole Pokluda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

304384. Samota u lesa
Dražba ukončena:10.04.2020 20:10:16
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč