Miroslav Nový - Partie za Pražským hradem

Olej na plátně, 50x56 cm, signováno vpravo dole Nový M. 38, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1913 - ?
Malíř, grafik. Studoval na UMPRUM v Praze u Z. Kratochvíla a K. Špillara. Podnikal studijní cesty do Jugoslávie, Řecka, Egypta a Palestiny. Věnoval se malbě, kresbě a umělecké grafice, v níž experimentoval s tiskem na sklo. Vystavoval s pražským Střediskem Purkyně.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 000 Kč.

9038. Partie za Pražským hradem
Dražba ukončena:30.03.2017 21:35:28
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 600 Kč