Miroslav Nový - Loděnice

Olej na kartonu, 27x35 cm. Signováno vpravo dole M. Nový. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1913 - ?
Malíř, grafik. Studoval na UMPRUM v Praze u Z. Kratochvíla a K. Špillara. Podnikal studijní cesty do Jugoslávie, Řecka, Egypta a Palestiny. Věnoval se malbě, kresbě a umělecké grafice, v níž experimentoval s tiskem na sklo. Vystavoval s pražským Střediskem Purkyně.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 000 Kč.

308555. Loděnice
Dražba ukončena:05.05.2021 20:07:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč