Miroslav Netík

67313. Žena ve vesnici

popis: Akvarel, 28x37 cm. Signováno vlevo dole M. Netík 76. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-2018

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.

dražba ukončena: 28.10.2021 20:58:10

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč