Miroslav Netík

59318. Přehrada

popis: Litografie 200/26, 40x60 cm. Signováno vpravo dole M. Netík 73. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. List mírně poškozen.

o autorovi: 1920-2018

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.

zbývá:

konec dražby: 12.05.2021 19:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 12.05.2021 11:23:07 754
500 Kč 27.04.2021 18:56:39 1101