Miroslav Netík - Podmořský svět

OLej na plátně, 55x55 cm. Signováno vlevo dole M. Netík 03. Rám.

o autorovi: 1920 - 2018

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

28942. Podmořský svět
Dražba ukončena:27.02.2019 21:32:25
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:10 000 Kč