Miroslav Netík - Mořský záliv

Akvarel, 38x56 cm. Signováno vpravo dole M. Netík 57. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1920 - 2018

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

308390. Mořský záliv
Dražba ukončena:21.04.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč