Miroslav Netík - Modré Benátky

Olej na plátně, 51x51 cm. Signováno vpravo dole M. Netík 87. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1920 - 2018

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

105682. Modré Benátky
Dražba ukončena:30.11.2023 22:12:19
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč