Miroslav Netík - Jindřichův Hradec

Akvarel, 40x55 cm. Signováno vpravo dole M. Netík 76. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1920 - 2018

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

118742. Jindřichův Hradec
Dražba ukončena:30.06.2024 20:33:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč