Miroslav Netík - Bezvětří

Akvarel, 33x66 cm. Signováno vlevo dole M. Netík 63. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920 - 2018

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

47361. Bezvětří
Dražba ukončena:29.07.2020 22:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč