Olej na sololitu, 37x27 cm. Signováno vpravo dole Nejedlý. Rámováno.
Nejdelší strana: 58 cm
o autorovi: 1927 – 1998 Grafik. Studoval ŠUŘ v Brně. Věnoval se malbě a užité grafice. Vystavoval se západočeskými výtvarníky.