Miroslav Mužík - Zubrnice

Akryl na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Mužík 22. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

80138. Zubrnice
Dražba ukončena:26.06.2022 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 19.06.2022 20:44:33 9022