Miroslav Mužík - Zlatník

Akryl na plátně, 100x100 cm. Signováno vpravo dole Mužík 22. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

87395. Zlatník
Zbývá:1 dnů, 21 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:13:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 600 Kč