Miroslav Mužík

63188. Zlatník - U mostu

popis: Akryl na plátně, 60x60 cm. Signováno vlevo dole Mužík 21. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:13:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 30.07.2021 21:06:51 6147