Miroslav Mužík

308941. Ze Žlutých lázní - Praha

popis: Akryl na plátně, 50x50 cm. Signováno vpravo dole Mužík 21. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

dražba ukončena: 11.06.2021 20:17:15

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč