Miroslav Mužík - Vyšehrad z náplavky Smíchov

Akryl na plátně, 70x100 cm. Signováno vlevo dole Mužík 22. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

82882. Vyšehrad z náplavky Smíchov
Dražba ukončena:21.08.2022 20:54:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč