Miroslav Mužík - Vyšehrad

Nejdelší strana: 70 cm

Akryl na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Mužík 22. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

84646. Vyšehrad
Dražba ukončena:25.09.2022 20:58:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč