Miroslav Mužík

67512. Volavka v Lužicích

popis: Akryl na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Mužík. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

dražba ukončena: 17.10.2021 20:24:13

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 600 Kč