Miroslav Mužík

308930. Sýkorovy Počedělice

popis: Akryl na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Mužík 19. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

dražba ukončena: 11.06.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč