Miroslav Mužík - Sýkorovy Počedělice

Akryl na plátně, 70x70 cm Signováno vlevo dole Mužík 19. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

42323. Sýkorovy Počedělice
Dražba ukončena:25.03.2020 21:52:01
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč