Miroslav Mužík - Střekov

Olej na plátně, 60x60 cm. Signováno vpravo dole Mužík 21. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

57254. Střekov
Dražba ukončena:31.03.2021 21:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč