Miroslav Mužík - Černický rybník

Akryl na plátně, signováno vpravo dole Mužík 07, nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

7371. Černický rybník
Dražba ukončena:26.01.2017 22:35:37
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 700 Kč