Miroslav Mužík - Rybník Lužice

Akryl na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Mužík 19. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

300522. Rybník Lužice
Dražba ukončena:03.09.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč