Miroslav Mužík

69750. Ročov - zámek

popis: Akryl na plátně, 60x60 cm. Signováno vpravo dole Mužík 21. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

zbývá: 5 dnů, 5 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 24.11.2021 15:03:56 9022