Miroslav Mužík

69670. Přístav - Děčín

popis: Akryl na plátně, 60x60 cm. Signováno vpravo dole Mužík 20. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:29:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč