Miroslav Mužík - Přední Výtoň - Lipno

Akryl na plátně, 65x90 cm. Signováno vlevo dole Mužík 21. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

75606. Přední Výtoň - Lipno
Dražba ukončena:03.04.2022 21:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč