Miroslav Mužík - Podvečer u jezera

Akryl na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Mužík 22. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

86814. Podvečer u jezera
Dražba ukončena:27.11.2022 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč