Miroslav Mužík - Náplavka - Praha

Akryl na plátně, 60x60 cm. Signováno vlevo dole Mužík 21. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

67139. Náplavka - Praha
Dražba ukončena:27.10.2021 20:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč