Miroslav Mužík

67139. Náplavka - Praha

popis: Akryl na plátně, 60x60 cm. Signováno vlevo dole Mužík 21. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

zbývá: 7 dnů, 15 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:42:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 700 Kč