Miroslav Mužík - Lužický rybník

Akryl na plátně, 60x60 cm. Signováno vlevo dole Mužík 20. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

49493. Lužický rybník
Dražba ukončena:01.10.2020 22:31:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč