Miroslav Mužík

60731. Lužice

popis: Akryl na plátně, 60x60 cm. Signováno vpravo dole Mužík 21. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč