Miroslav Mužík - Louny-Ohře

Akryl na plátně. 60x60 cm. Signováno vlevo dole Mužík 19. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

41107. Louny-Ohře
Dražba ukončena:27.02.2020 21:20:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč