Miroslav Mužík - Loďka u rybníka

Akryl na plátně, 60x60 cm. Signováno vpravo dole Mužík 18. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

77833. Loďka u rybníka
Dražba ukončena:15.05.2022 20:06:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč