Miroslav Mužík - Lipno - Frymburk

Akryl na plátně, 60x80 cm. Signováno vlevo dole Mužík 22. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

88012. Lipno - Frymburk
Dražba ukončena:18.12.2022 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč