Miroslav Mužík

61647. Jezero Julie v Mostu - Hněvín

popis: Akryl na plátně, 60x60 cm. Signováno vlevo dole Mužík 21. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:49:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč