Miroslav Mužík - Hněvín

Akryl na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Mužík. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

88434. Hněvín
Dražba ukončena:08.01.2023 20:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč