Miroslav Mužík - Hněvín - Most

Akryl na plátně, 60x60 cm. Signováno vlevo dole Mužík 21. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

60145. Hněvín - Most
Dražba ukončena:27.05.2021 23:03:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč