Miroslav Mužík

62295. Český Krumlov

popis: Akryl na plátně, 60x60 cm. Signováno vpravo dole Mužík. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:22:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč